اسنوا

بک لایت تلویزیون اسنوا

Filter
تنظیم جهت صعودی

۹ مورد

تعداد در صفحه
مشاهده به عنوان مشبک لیست
 1. بک لایت 55 اینچ اسنوا مدل 55S100
  Rating:
  0%
  ‎۶۸۰,۰۰۰ تومان
  افزودن به مقایسه
 2. بک لایت 42 اینچ اسنوا مدل 42S34
  Rating:
  0%
  ‎۶۵۰,۰۰۰ تومان
  افزودن به مقایسه
 3. بک لایت 58 اینچ اسنوا مدل 58S36BLD
  Rating:
  0%
  ‎۶۰۱,۸۰۰ تومان
  افزودن به مقایسه
 4. بک لایت 49 اینچ اسنوا مدل 49SA120
  Rating:
  0%
  ‎۵۸۰,۰۰۰ تومان
  افزودن به مقایسه
 5. بک لایت 42 اینچ اسنوا مدل 42S36
  Rating:
  0%
  ‎۵۰۰,۰۰۰ تومان
  افزودن به مقایسه
 6. بک لایت 32 اینچ اسنوا مدل 32S33BLD
  Rating:
  0%
  ‎۲۸۹,۰۰۰ تومان
  افزودن به مقایسه
 7. بک لایت 32 اینچ اسنوا مدل 32SA120
  Rating:
  0%
  ‎۲۲۰,۰۰۰ تومان
  افزودن به مقایسه
 8. بک لایت 50 اینچ اسنوا مدل 50S44
  Rating:
  0%
  ناموجود
  در انبار موجود نیست
  افزودن به مقایسه
Filter
تنظیم جهت صعودی

۹ مورد

تعداد در صفحه
مشاهده به عنوان مشبک لیست

آشنایی اولیه با بک لایت و کاربرد آن

همان‌طور که ممکن است بدانید، بک‌لایت‌ها در واقع منبع نوری برای تلویزیون‌های شما به‌حساب می‌آیند. عصر جدید، عصر پیشرفت و تکنولوژی‌های بروز است. با سپری‌شدن نسل بک‌لایت‌های کاتدی و فلورسنت هم اکنون زمان عرضة نسل جدیدی از بک‌لایت‌هایی با لامپ‌های LED است که مشکلات نسل‌های قبلی را نداشته و راحتی و کیفیت را به مخاطب خود هدیه بدهد. بک‌لایت‌های تلویزیون اسنوا به دودسته تقسیم می‌شوند. دسته اول بک‌لایت‌های شاخه‌ای هستند که از شاخه‌های افقی تشکیل شدند و نور را به‌صورت مستقیم به صفحه می‌تابانند. دسته دوم بک‌لایت‌های لبه‌ای هستند که در لبة صفحة تلویزیون قرار می‌گیرند و به دلیل تراکم زیاد لامپ در آن‌ها حتی به کاهش حجم ضخامت تلویزیون نیز کمک می‌کنند.

قیمت بک لایت تلویزیون اسنوا

بدیهی است که بسته به عوامل مختلفی قیمت بک ‌لایت‌ برای تلویزیون اسنوا متفاوت است. شما باتوجه‌ به نیاز خود و خانواده‌تان، باید به دنبال بک‌لایتی با بیشترین مطابقت باشید. در نهایت باتوجه‌ به شکل، اندازه و حتی نوع بک‌لایت مدنظرتان، قیمت‌ها را با هم مقایسه کرده و بهترین تصمیم را بگیرید. البته به این نکته نیز توجه کنید که به‌صورت کلی بک‌لایت جزو لوازم گران و پرهزینة تلویزیون محسوب می‌شود و به همین علت اگر که بک‌لایت تلویزیون شما آسیب‌دیده باشد خوب است ابتدا به فکر تعمیر آن بیفتید.

نکات مهم قبل از خرید بک لایت برای تلویزیون اسنوا

یکی از نکات مهمی که قبل از خرید بک لایت تلویزیون اسنوا باید بدانید این است که تعویض بک‌لایت در خانه امکان‌پذیر است و این مزیت مشکل جابه‌جاکردن تلویزیون و مشکلاتی از این‌دست را برای شما برطرف می‌کند. فقط به یاد داشته باشید در تعویض و نصب بک‌لایت به تکنسین‌های متخصص این حوزه اعتماد کنید و سعی کنید این کار را تا جای امکان به افراد بامهارت بسپارید.


چرا از سایت آگنیز باید بک لایت بخریم

در هنگام خرید از هر سایتی شما باید به نکاتی اعم از تضمین اصالت کالا و ارسال سریع به سرتاسر کشور توجه کنید. خرید از هر سایتی بدون کسب اطمینان ممکن است مشکلاتی در حین و پس از خرید برای شما ایجاد کند. در همین راستا آگنیز سایتی معتبر و پر از تنوع است که شما می‌توانید به‌راحتی با جستجو در این سایت محصولات مورد نیازتان را خریداری کنید.