جی پلاس

بک لایت تلویزیون جی پلاس

Filter
تنظیم جهت صعودی

۵ مورد

تعداد در صفحه
مشاهده به عنوان مشبک لیست
Filter
تنظیم جهت صعودی

۵ مورد

تعداد در صفحه
مشاهده به عنوان مشبک لیست

آشنایی اولیه با بک لایت و کاربرد آن

بک لایت منبع نوری است که سبب ظهور تصویر در تلویزیون می‌شود. در تلویزیون‌های قدیمی از لامپ‌های کاتدی به عنوان منبع نور استفاده می‌شد. پس از طراحی و تولید تلویزیون‌های ال سی دی، منبع نور در تلویزیون‌ها تغییر کرد. با این حال استفاده از لامپ‌های فلورسنت به عنوان منبع نور، دارای معایبی شامل: توان مصرفی زیاد، ایجاد حرارت و استهلاک پذیری قطعه بود. متخصصان با هدف رفع مشکلات ناشی از استفاده از لامپ‌های کاتدی، نسل دیگر از منابع نور مانند بک لایت‌‌ تلویزیون جی پلاس را جایگزین لامپ‌های کاتدی کردند.

قیمت بک لایت تلویزیون جی پلاس

در برخی موارد ممکن است جت لایت تلویزیون دچار مشکل و آسیب شود. در این زمان امکان دارد که با تعمیر بک لایت تلویزیون بتوان مشکل و ایراد را رفع کرد. مسلماً هزینه تعمیر بک لایت تلویزیون نسبت به تعویض آن کمتر خواهد بود. با این حال، در اکثر موارد تعویض بک لایت با اینکه هزینه بیشتری به همراه خواهد داشت اما روش مطمئن‌تری محسوب می‎شود. در مورد بک لایت تلویزیون‌های برند جی پلاس باید به این نکته توجه داشته باشید که قیمت بک لایت به مدل و اینچ تلویزیون بستگی دارد. با این حال هزینه تعویض بک لایت تلویزیون‌های جی پلاس بین یک میلیون و صد هزار تومان الی یک میلیون و نهصد هزار تومان خواهد بود.

نکات مهم قبل از خرید بک لایت برای تلویزیون جی پلاس

در صورتی که بک لایت تلویزیون چی پلاس شما دچار مشکل شده و شما تصمیم به تعویض آن دارید، لازم است به نکات اشاره شده در زیر توجه داشته باشید.

  • برخی از مراکز غیر معتبر قیمت پایین‌تری را نسبت به سایر مراکز برای تعویض بک لایت پیشنهاد می‌دهند و در زمان تعویض تنها قسمتی از بک لایت را تعویض می‌کنند نه کل آن را. بنابراین در زمان تعویض بک لایت حتماً از تکنسین و مجموعه ضمانت نامه دریافت کنید.
  • تشخیص کیفیت بک لایت‌ها امری دشوار به شمار می‌آید که نیاز به تجربه و مهارت دارد. با این حال در زمان خرید بک لایت توجه داشته باشید که از بک لایت‌های بی کیفیت و ولتاژ پایین برای شما استفاده نکنند.
  • حتماً بک لایت قبلی و خراب شده تلویزیون را در زمان تعویض از تکنسین تحویل بگیرید.

چرا از سایت آگنیز باید بک لایت بخریم؟

در صورتی که بک لایت تلویزیون جی پلاس شما دچار آسیب شده و قصد تعویض آن را دارید، بهتر است به سایت آگنیز مراجعه کنید. آگنیز یک سایت حرفه‌ای، معتبر و تخصصی در زمینه بک لایت به شمار می‌آید. مجموعه آگینز به عنوان وارد کننده بک لایت انواع برندهای تلویزیون‌، بهترین و با کیفیت‌ترین بک لایت‌ها را برای تمامی مدل‌ها و اینچ‌‌های تلویزیون برند جی پلاس فراهم کرده است.