40 اینچ

بک لایت تلویزیون سامسونگ 40 اینچ

Filter
تنظیم جهت صعودی

۱۰ مورد

تعداد در صفحه
مشاهده به عنوان مشبک لیست
 1. بک لایت 40 اینچ سامسونگ مدل 40F
  امتیاز:
  80%
  ‎۹۵۰,۰۰۰ تومان
  افزودن به مقایسه
 2. بک لایت 40 اینچ سامسونگ مدل 40MU6300
  Rating:
  0%
  ‎۷۴۲,۳۰۰ تومان
  افزودن به مقایسه
 3. بک لایت 40 اینچ سامسونگ مدل 40K6950
  Rating:
  0%
  ‎۶۰۱,۸۰۰ تومان
  افزودن به مقایسه
 4. بک لایت 40 اینچ سامسونگ مدل 40EH5000
  Rating:
  0%
  ‎۴۷۰,۰۰۰ تومان
  افزودن به مقایسه
 5. بک لایت 40 اینچ سامسونگ مدل 40D
  Rating:
  0%
  ‎۴۵۰,۰۰۰ تومان
  افزودن به مقایسه
 6. بک لایت 40 اینچ سامسونگ مدل 40H - 40J
  Rating:
  0%
  ‎۱۵۲,۵۰۰ تومان
  افزودن به مقایسه
 7. بک لایت 40 اینچ سامسونگ مدل 40J5850
  Rating:
  0%
  ناموجود
  در انبار موجود نیست
  افزودن به مقایسه
Filter
تنظیم جهت صعودی

۱۰ مورد

تعداد در صفحه
مشاهده به عنوان مشبک لیست

علائمی که بیانگر خرابی بک لایت تلویزیون سامسونگ 40 اینچ هستند، شامل داغ شدن ناگهانی و بیش از اندازه تلویزیون، خرابی منبع تغذیه تلویزیون و در نهایت خرابی پنل تلویزیون هستند. بک لایت در تلویزیون‌های ال ای دی، یک ابزار ضروری برای نورپردازی پس زمینه در صفحه نمایش تلویزیون‌ها است. بهتر است بدانید که نورپردازی صفحه نمایش تلویزیون با استفاده از بک لایت، سبب بهبود کیفیت تصویر و کاهش مصرف انرژی در تلویزیون‌ها می‌شود. در حقیقت، چراغ‌های ال ای دی تعبیه شده در پشت صفحه بک‌لایت، به تلویزیون سامسونگ این اجازه را می‌دهد تا اندازه صفحه نمایش خود را به حداکثر میزان ممکن برساند. لازم است به این موضوع توجه داشته باشید که خرابی بک لایت تلویزیون سامسونگ ممکن است به دلیل عوامل مختلفی رخ دهد. برخی از مهم‌ترین علت‌های خرابی بک لایت تلویزیون سامسونگ شامل خرابی قطعات الکترونیکی، استفاده بیش از حد از تلویزیون، خرابی سیستم خنک‌ کننده، خرابی منبع تغذیه تلویزیون و خرابی در اتصالات است.

قیمت بک لایت تلویزیون

عوامل موثر بسیاری در فرآیند تعیین قیمت بک لایت تلویزیون سامسونگ 40 اینچ دخیل است. از جمله این عوامل موثر می‌توان به مارک تلویزیون، مدل، اینچ و اندازه تلویزیون، مارک و برند بک لایت‌ها اشاره دارد. لازم است به این مورد توجه داشته باشید که هزینه بک لایت در تلویزیون‌های برند سامسونگ بر اساس اینچ تلویزیون است و با افزایش ابعاد و اینچ تلویزیون، هزینه تعویض بک لایت نیز افرایش می‌یابد.

نکات مهم قبل از خرید بک لایت برای تلویزیون

از جمله ویژگی‌های یک بک لایت با کیفیت برای تلویزیون سامسونگ می‌توان به مواردی مانند کیفیت تصویر عالی، میزان مصرف انرژی کمتر، طول عمر نسبتاً زیاد، طراحی باریک اشاره کرد. با این حال، در صورتی که قصد خرید بک لایت تلویزیون سامسونگ را دارید، بهتر است به نکات اشاره شده در زیر توجه داشته باشید.

 • حتماً برای خرید به مراکز فروش معتبر مراجعه کنید.
 • در برخی موارد ممکن است تنها بخشی از بک لایت شما دچار آسیب شده باشد. توجه داشته باشید که همواره بهتر است به جای تعمیر بک لایت، اقدام به تعویض بک لایت کنید.
 • برای تعویض و خرید بک لایت جدید و یا حتی تعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگ خود، حتماً با یک تکنسین ماهر مشورت کنید.

 

در صورتی که قصد خرید بک لایت برای تلویزیون سامسونگ 40 اینچی خود را دارید، بهتر است به سایت آگنیز به عنوان یک مجموعه کامل و معتبر در زمینه انواع بک لایت تلویزیون مراجعه کنید.