آی‌سی L6599D SOP-16

‎۷۷,۹۰۰ تومان
آی‌سی L6599D تیپ: SOP-16 مشخصات: 600 ولت / آی‌سی کنترل کننده
موجودی: موجود
SKU
29906
  • قیمت از ۱۰ عدد به بالا : ‎۷۴,۶۵۰ تومان (۴% تخفیف)
  • قیمت از ۲۰ عدد به بالا : ‎۷۱,۴۰۰ تومان (۸% تخفیف)
  • قیمت از ۱۰۰ عدد به بالا : ‎۶۴,۹۰۰ تومان (۱۷% تخفیف)
قیمت ما با تعداد درخواستی شما مطابقت ندارد؟ با ما تماس بگیرید...

L6599 یک کنترل کننده دو سر است که مخصوص توپولوژی تشدید نیم پل است. 50٪ چرخه تکمیل وظیفه را فراهم می کند: سوئیچ سمت بالا و سوئیچ سمت پایین دقیقاً به طور همزمان 180 درجه خارج از فاز حرکت می کنند.
تنظیم ولتاژ خروجی با تعدیل فرکانس عملکرد بدست می آید. زمان بن بست ثابت بین خاموش شدن یک سوئیچ و روشن سوئیچ دیگر سوئیچ نرم را تضمین می کند و عملکرد با فرکانس بالا را امکان پذیر می کند.

این آی‌سی طراح را قادر می سازد تا با استفاده از یک اسیلاتور قابل برنامه ریزی خارجی ، محدوده فرکانس عملکرد مبدل را تنظیم کند.
هنگام راه اندازی ، برای جلوگیری از جریان هجومی کنترل نشده ، فرکانس سوئیچینگ از حداکثر مقدار قابل برنامه ریزی شروع می شود و به تدریج خراب می شود تا زمانی که به مقدار حالت پایدار تعیین شده توسط حلقه کنترل برسد. این تغییر فرکانس غیر خطی است تا حداقل ولتاژ خروجی را به حداقل برساند. مدت زمان آن نیز قابل برنامه ریزی است.

توابع آی‌سی شامل یک ورودی غیرفعال فعال کم کم قفل دار با هیسترزیس جریان مفید برای تعیین توالی برق یا محافظت در برابر فروپاشی ، یک ورودی حس جریان برای OCP با تغییر فرکانس و خاموش شدن تأخیری با راه اندازی مجدد خودکار است.

نظر خودتان را بنویسید
فقط کاربرانی که ثبت نام کرده اند میتوانند نظر ثبت کنند.