خمیر فلاکس آگنیز مدل AGENIZ - AZ020

امتیاز:
100 % of 100
‎۷۹,۲۰۰ تومان
خمیر فلاکس تیوبی آگنیز مدل AGENIZ - AZ020
موجودی: موجود
SKU
10100011265
  • قیمت از ۳ عدد به بالا : ‎۷۶,۸۲۵ تومان (۳% تخفیف)
  • قیمت از ۱۰ عدد به بالا : ‎۷۴,۴۵۰ تومان (۶% تخفیف)
  • قیمت از ۲۰ عدد به بالا : ‎۶۸,۱۱۰ تومان (۱۴% تخفیف)
قیمت ما با تعداد درخواستی شما مطابقت ندارد؟ با ما تماس بگیرید...

برای اتصال دو قطعه الکترونیکی از قلع استفاده می کنیم و برای اینکه آی سی را به برد اتصال دهیم باید فلز قلع را به نقطه ذوب برسانیم تا این اتصال بطور کامل صورت بگیرد و روغن فلکسی این عمل رابه خوبی انجام می دهد و باعث می شود لحیم یا پایه های ای سی راحت تر ذوب شوند و اجازه می دهد لغزندگی بهتر صورت گیرد تا قلع ای که روی پایه های ای سی و برد هست به هم متصل شوند.

کار دیگری که روغن فلکسی انجام می دهد  تقریبا مانع  به هم چسبیدن پایه های انها می شود وبا زدن خمیر فکس می توان به راحتی ای سی را شک و یا تعویض کرد .در صورتی که خمیر  نا مرغوب تهیه کنیم می تواند صدمات زیادی را به قطعات وبرد گوشی وارد کنند ومشخصه این نوع خمیر فلکسی زمان وحرارت بیشتری میخواهند تا به دمای مناسب برسند که بتوانیم اقدام به در اوردن یا جازدن ای اسی کنیم و بیشتر انها در زمان حرارت دود زیادی را ایجاد می کنند وریسک خرابی کار را بالا می برند ، وبرای نتیجه گرفتن بهتر از خمیر فلکسی مرغوب استفاده کنیم. 
خمیر فلاکس آگنیز بدون کوچکترین مواد شیمیایی تولید شده و بر خلاف اکثر فلاکس ها به هیچ عنوان سرطان زا نمی باشد و همچنین به دلیل استفاده از مواد بسیار مرغوب اجازه افزایش دمای بیش از اندازه در حین کار با هیتر را به آیسی نمیدهد و همین امر موجب عدم کاهش عمر آیسی خواهد شد.

خمیر فلاکس آگنیز AGENIZ - AZ020 توسط تعمیرکاران و مهندسین قابلی تست و تایید شده است. این محصول در حال حاضر در بسته بندی به صورت تیوپی میباشد و در آینده به صورت سرنگی نیز در دسترس خواهد بود.

نظر خودتان را بنویسید
محصول مورد نظر:خمیر فلاکس آگنیز مدل AGENIZ - AZ020
امتیاز شما